FillimSport10 aksidentet e frikshme ne Fomula 1 që ndoshta i keni haruar

10 aksidentet e frikshme ne Fomula 1 që ndoshta i keni haruar

- Reklama -spot_img

Sporti i Formula 1 është një nga sportet më të rezikshme pasi pilotët shpesh herë duhet të përballen me aksidentet më të rrezikshme. Mbas aksidentit tragjik të Ayrton Senna rregullat e sigurisë kanë ndryshuar në mënyrë drastike duke u përmirësuar cdo vit edhe më shumë. Këtu do të gjeni disa nga aksidentet më të frikshme të Formula 1 ku fal sigurisë pilotët nuk kanë pësuar dëmtime.

- Advertisement -spot_img
AKSES
AKSEShttp://www.akses.al
Dritare informacioni për art- kulturë, problemet sociale, edukim dhe sport . Misioni: Të promovojë artin , trashëgiminë kulturore , artistike dhe ngjarjet historike  Të jetë pjesë e sensibilizimit të qytetarëve për problemet sociale, mjedisore, sigurimit publik etje. Të nxisë edukimin e brezit të ri nëpërmjet artit , kulturës, historisë , sportit ,aktiviteteve apo eventeve të ndryshme.  Të informoje për aktivitete dhe veprimtari kulturore , shkencore , artistike , sociale, mjedisore , sportive ndërkombëtare dhe kombëtare
Na ndiqni në:
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Rekomandojme
- Reklama -spot_img
Artikuj te Ngjashem
- Reklama -spot_img

PËRGJIGJU

Komento
Shkruani emrin