FillimArt - KulturëFati vendos të ardhmen e botës në duart të pabesueshme ...

Fati vendos të ardhmen e botës në duart të pabesueshme …

- Reklama -spot_img

“Fati ndihmon të dhunshmit dhe shtypësit. Parapëlqen, njerëz me natyrë të pamposhtur, natyrë të ngjashme në një farë mënyre me fuqinë e tij të pakufizuar….

Por ndodh ndonjëherë, edhe pse shumë rrallë , që fati për ndonjë tekë të çuditshme , tu nënshtrohet burrave me vlera të pakta. Atëhere -dhe këto janë momente të pabesueshme të historisë së njerzimit-një çast maramendës , Fati vendos të ardhmen e botës në duart të pabesueshme “

Stefan Cvajg – MOMENTE FATALE

 

- Advertisement -spot_img
AKSES
AKSEShttp://www.akses.al
Dritare informacioni për art- kulturë, problemet sociale, edukim dhe sport . Misioni: Të promovojë artin , trashëgiminë kulturore , artistike dhe ngjarjet historike  Të jetë pjesë e sensibilizimit të qytetarëve për problemet sociale, mjedisore, sigurimit publik etje. Të nxisë edukimin e brezit të ri nëpërmjet artit , kulturës, historisë , sportit ,aktiviteteve apo eventeve të ndryshme.  Të informoje për aktivitete dhe veprimtari kulturore , shkencore , artistike , sociale, mjedisore , sportive ndërkombëtare dhe kombëtare
Na ndiqni në:
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Rekomandojme
- Reklama -spot_img
Artikuj te Ngjashem
- Reklama -spot_img

PËRGJIGJU

Komento
Shkruani emrin