FillimSportItalia eleminohet, e pabesueshme...

Italia eleminohet, e pabesueshme…

- Reklama -spot_img

Italia humbet 0-1 në gjysmëfinalen e play-off-it kundër Maqedonisë së Veriut dhe humbet të drejtën për të marrë pjesë në Kupën e Botës 2022 , duke mbetur në mënyrë sensacionale jashtë kompeticionit më të mirë ndërkombëtar për edicionin e dytë radhazi . Blutë e Mancinit dominuan për mbi 90′, shpenzuan shumë dhe u ndëshkuan në minutën e 92-të nga goli i mrekullueshëm i Trajkovskit . Tashmë maqedonasit do të luajnë për një vend në Katar në finale kundër Portugalisë 

- Advertisement -spot_img
AKSES
AKSEShttp://www.akses.al
Dritare informacioni për art- kulturë, problemet sociale, edukim dhe sport . Misioni: Të promovojë artin , trashëgiminë kulturore , artistike dhe ngjarjet historike  Të jetë pjesë e sensibilizimit të qytetarëve për problemet sociale, mjedisore, sigurimit publik etje. Të nxisë edukimin e brezit të ri nëpërmjet artit , kulturës, historisë , sportit ,aktiviteteve apo eventeve të ndryshme.  Të informoje për aktivitete dhe veprimtari kulturore , shkencore , artistike , sociale, mjedisore , sportive ndërkombëtare dhe kombëtare
Na ndiqni në:
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Rekomandojme
- Reklama -spot_img
Artikuj te Ngjashem
- Reklama -spot_img

PËRGJIGJU

Komento
Shkruani emrin