FillimSportNderohet me titullin e nderit “ KRENARIA E QYTETIT", Virgjil Maçolli.

Nderohet me titullin e nderit “ KRENARIA E QYTETIT”, Virgjil Maçolli.

Virgjil Maçolli , Këshilli Bashkiak Pogradec e nderon me titullin e nderit “ KRENARIA E QYTETIT”

- Reklama -spot_img

Virgjil Maçolli, sportistin e talentuar në mundje  por dhe më pas tranierin e suksesshëm të  Ekipit të Mundjes , Këshilli Bashkiak Pogradec e nderon me titullin e nderit “ KRENARIA E QYTETIT” me motivacion:

Për kontributin e shquar dhe rezultate të larta që ka dhënë ndër vite si sportist , trajner  në qytetin e Pogradecit duke qenë shëmbull për brezat e rinj

- Advertisement -spot_img
AKSES
AKSEShttp://www.akses.al
Dritare informacioni për art- kulturë, problemet sociale, edukim dhe sport . Misioni: Të promovojë artin , trashëgiminë kulturore , artistike dhe ngjarjet historike  Të jetë pjesë e sensibilizimit të qytetarëve për problemet sociale, mjedisore, sigurimit publik etje. Të nxisë edukimin e brezit të ri nëpërmjet artit , kulturës, historisë , sportit ,aktiviteteve apo eventeve të ndryshme.  Të informoje për aktivitete dhe veprimtari kulturore , shkencore , artistike , sociale, mjedisore , sportive ndërkombëtare dhe kombëtare
Na ndiqni në:
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Rekomandojme
- Reklama -spot_img
Artikuj te Ngjashem
- Reklama -spot_img

PËRGJIGJU

Komento
Shkruani emrin