FillimSportSkriniar, PSG nuk dorëzohet: rritja arrin në 70 milionë

Skriniar, PSG nuk dorëzohet: rritja arrin në 70 milionë

- Reklama -spot_img

Interi vazhdon fushatën e tij përforcuese, por situata aktuale çon edhe në kontakte të reja për shitjen e Milan Skriniar. Dje Inter dhe PSG po flasin sërish për mbrojtësin sllovak, ndaj në orët në vijim vjen një propozim i ri zyrtar, më afër 70 milionëve që duhen për të zhbllokuar marrëveshjen. Rritja e fundit e PSG-së ishte ndalur në 60 plus Draxler, por Interi e ka bërë të qartë se ata nuk do të marrin në konsideratë asnjë lojtar. Të paktën 70 milionë para nevojiten për të lënë Skriniar të shkojë. Pas humbjes së Botman, klubi parizian vështirë se mund të rrezikojë të humbasë edhe Skriniar, i konsideruar nga ds Campos profili më i mirë për të rregulluar mbrojtjen e PSG-së, për t’i dhënë një ekuilibër të ri dhe për të qenë në gjendje të mendojë për t’i dhënë sulmin e ri kampionëve. tani një mendim fiks nga Presidenti Al Khelaifi. Me sllovakun, pra, ka tashmë një marrëveshje maksimale: pesë vjet nga 7.7 milionë neto në sezone plus bonuse që do ta çonin atë të fitonte 9 milionë në vit. U desh një ofertë e pahijshme për të bindur Skrigno të largohej nga Milani. Ka ardhur, tani na mbetet të kënaqim “vetëm” Interin.

Burimi: Gazzetta.it

- Advertisement -spot_img
AKSES
AKSEShttp://www.akses.al
Dritare informacioni për art- kulturë, problemet sociale, edukim dhe sport . Misioni: Të promovojë artin , trashëgiminë kulturore , artistike dhe ngjarjet historike  Të jetë pjesë e sensibilizimit të qytetarëve për problemet sociale, mjedisore, sigurimit publik etje. Të nxisë edukimin e brezit të ri nëpërmjet artit , kulturës, historisë , sportit ,aktiviteteve apo eventeve të ndryshme.  Të informoje për aktivitete dhe veprimtari kulturore , shkencore , artistike , sociale, mjedisore , sportive ndërkombëtare dhe kombëtare
Na ndiqni në:
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Rekomandojme
- Reklama -spot_img
Artikuj te Ngjashem
- Reklama -spot_img

PËRGJIGJU

Komento
Shkruani emrin