FillimSocialeTë gjithë bashkë për të forcuar familjen

Të gjithë bashkë për të forcuar familjen

- Reklama -spot_img

Është kjo motoja që frymëzoi nxënësit e klubit psiko-social të Gjimnazit “Muharrem Çollaku” të bëhen bashkë për të promovuar rëndësinë e familjes në shoqëri.

Ndiqni videon e realizuar në drejtimin e Punonjëses Sociale Nereida Basho dhe Psikologes Vasjana Bardhushi

- Advertisement -spot_img
AKSES
AKSEShttp://www.akses.al
Dritare informacioni për art- kulturë, problemet sociale, edukim dhe sport . Misioni: Të promovojë artin , trashëgiminë kulturore , artistike dhe ngjarjet historike  Të jetë pjesë e sensibilizimit të qytetarëve për problemet sociale, mjedisore, sigurimit publik etje. Të nxisë edukimin e brezit të ri nëpërmjet artit , kulturës, historisë , sportit ,aktiviteteve apo eventeve të ndryshme.  Të informoje për aktivitete dhe veprimtari kulturore , shkencore , artistike , sociale, mjedisore , sportive ndërkombëtare dhe kombëtare
Na ndiqni në:
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Rekomandojme
- Reklama -spot_img
Artikuj te Ngjashem
- Reklama -spot_img

PËRGJIGJU

Komento
Shkruani emrin